Halloween.ForKidsParties.com

Pomysły na Halloween

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Wszystko o Halloween Jak łatwo wyciąć dynię na Halloween?

Jak łatwo wyciąć dynię na Halloween?

Email Drukuj

dynia na halloween_15

Jak zrobić dynię na Halloween? To proste! Przeczytaj nasze proste instrukcje i koniecznie zobacz naszą obszerną galerię „Dynie na Halloween”

- Wybierz ładną (żeby miała jak najmniej skaz), słusznych rozmiarów dynię. Może być wysoka o owalnym kształcie jak duże jajo lub płaska i okrągła, która jest najbardziej popularna.

- W miejscu gdzie jest łodyga - odcinamy ostrym nożem górę dyni wbijając ostro zakończony nóż pod kątem 45 stopni. Wycinamy owalny otwór na tyle duży, aby możnabyło z łatwością wsadzić rękę i wydrążyć miąższ a potem wsadzić do środka świeczki. To nie jest proste zadanie - dla ułatwienia można narysować flamastrem koło na dyni i ciąć wzdłuż linii.

- Następnie wyjmujemy miąższ – używamy do tego celu dość dużej mocnej łyżki trzymając łyżkę za główkę

- Już prawie gotowe! Flamastrem rysujemy wzór oczu, nosa i ust i wycinamy ostro zakończonym nożem. Kształt oczu, nosa i ust zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. Poniżej podajemy kilka przykładów. Na pewno znajdziesz tu niesamowite i niepowtarzalne pomysły na dynię na Halloween!

- Następnie - wkładamy do środka dyni świeczki lub tylko jedną świeczkę – najlepiej sprawdzają się te małe, okrągłe w blaszanych foremkach takie jak do podgrzewacza (typu T-light)

- Już na samo zakończenie - zamykamy dynię "czapeczką"

POWODZENIA!

GALERIA DYŃ NA HALLOWEEN (kliknij na zdjęcie)

dynia na halloween_1